Sekcja Morska

„Cześć wam dzielni żeglarze! Niech serce w was rośnie. Niech z trudów tych nadludzkich moc dla zwycięstw bierze. Wam za boje śmiertelne da przyszłość nagrodę!” Mariusz Zaruski

Mariusz Zaruski był jednym z założycieli YACHT KLUBU POLSKI, jako pasjonat żeglarstwa i entuzjasta sportów wodnych, pragnął zrzeszyć polskich żeglarzy i propagować tę dziedzinę sportu w Polsce. Ponadto, klub miał stanowić ważny element kulturowy i edukacyjny, mający na celu promowanie żeglarstwa jako wartościowego stylu życia oraz rozwijanie i integrowanie społeczności żeglarskiej w Polsce. Sekcja Morska zrzesza w swoim gronie żeglarzy, którzy pokochali fale morza. Spotykamy się na lądzie, aby dzielić się doświadczeniami i wiedzą, oraz na wodzie, aby przeżyć nowe przygody i zdobyć kolejne doświadczenia. Marzymy i planujemy wyprawy.

Jeśli marzysz o przygodach na wodzie, chcesz poznać nowych ludzi i nabyć niezapomniane umiejętności, to sekcja morska YACHT KLUBU POLSKI WARSZAWA jest dla Ciebie idealnym miejscem!

Dla bardziej doświadczonych żeglarzy sekcja morska oferuje wiele atrakcji, takich jak regaty, szkolenia z bezpieczeństwa na wodzie, kursy nawigacji, a także rejsy po słonych wodach.

Dołączając do sekcji morskiej, nie tylko zdobędziesz nieocenione umiejętności i wiedzę, ale także nawiążesz wiele nowych znajomości i przyjaźni z ludźmi, którzy dzielą Twoją pasję do żeglarstwa. Będziesz miał również okazję do zintegrowania się z klubową społecznością oraz wzięcia udziału w wielu atrakcyjnych wydarzeniach kulturalnych i towarzyskich.

Dołącz do sekcji morskiej YACHT KLUBU POLSKI WARSZAWA i poczuj, jak wiele przyjemności, emocji i niezapomnianych wrażeń może przynieść żeglowanie!

Kapitanem Sekcji jest Bartosz Michałkiewicz. Kontakt: bartosz.michalkiewicz@ykpwarszawa.pl

Oferta

Sekcje

Porty