Sponsoring

         Żeglarstwo kojarzy się z elegancją, współdziałaniem oraz prestiżem, który staje się również udziałem firm wspierających ten szlachetny sport.

 

         Dodatkowo YKP WARSZAWA posiadający status Organizacji Pożytku Publicznego, świadomie wypełnia misję edukacji młodzieży poprzez sport, dzięki czemu współpraca z Klubem stanowi potencjał do rozbudowy wizerunku firmy wspierającej projekty pro-społeczne. 

 

        Aby utrzymać wysoki poziom żeglarstwa w kraju i regionie YKP WARSZAWA poszukuje solidnych partnerów, którzy wesprą nasz Klub w działaniach mających na celu zwiększenie dostępności tego szlachetnego sportu dla młodych ludzi.

 

        YKP WARSZAWA zapewnia nie tylko treningi i zajęcia dla dzieci oraz młodzieży w ramach działalności siedmiu sekcji, ale jest również organizatorem regat, które budzą rosnące zainteresowanie mediów. Przykładowo zawody organizowane we wrześniu 2009 roku odbyły się pod patronatem medialnym: telewizji TVN Warszawa, Radia Kampus oraz żeglarskiego czasopisma „Dobra Praktyka Żeglarska”, a w Teleexpressie ukazała się relacja z zawodów.

 

        Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z YKP WARSZAWA prosimy o kontakt pod adresem : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.