Sponsoring

 

         Dodatkowo YKP WARSZAWA posiadający status Organizacji Pożytku Publicznego, świadomie wypełnia misję edukacji młodzieży poprzez sport, dzięki czemu współpraca z Klubem stanowi potencjał do rozbudowy wizerunku firmy wspierającej projekty pro-społeczne. 

 

        Aby utrzymać wysoki poziom żeglarstwa w kraju i regionie YKP WARSZAWA poszukuje solidnych partnerów, którzy wesprą nasz Klub w działaniach mających na celu zwiększenie dostępności tego szlachetnego sportu dla młodych ludzi.

 

        YKP WARSZAWA zapewnia nie tylko treningi i zajęcia dla dzieci oraz młodzieży w ramach działalności siedmiu sekcji, ale jest również organizatorem regat, które budzą rosnące zainteresowanie mediów. Przykładowo zawody organizowane we wrześniu 2009 roku odbyły się pod patronatem medialnym: telewizji TVN Warszawa, Radia Kampus oraz żeglarskiego czasopisma „Dobra Praktyka Żeglarska”, a w Teleexpressie ukazała się relacja z zawodów.

 

        Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z YKP WARSZAWA prosimy o kontakt pod adresem : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.